IX OGÓLNOPOLSKI KONGRES SYSTEMU EDUKACJA PRZEZ RUCH

11.06

2011

IX OGÓLNOPOLSKI KONGRES SYSTEMU EDUKACJA PRZEZ RUCH

Rytm w przestrzeni edukacyjnej dziecka

Strzelce Opolskie 11.06.2011

Serdecznie zapraszamy nauczycieli przedszkola, nauczycieli klas początkowych szkoły podstawowej, wychowawców świetlic, studentów, pedagogów, psychologów, logopedów na kolejną konferencję zapoznającą z założeniami systemu Edukacja przez ruch, która tym razem odbędzie się w Strzelcach Opolskich.

Myślą przewodnią naszego spotkania będzie rytm tworzący w edukacyjnej przestrzeni wiele doświadczeń rozwojowo potrzebnych i niezbędnych, aby zmotywować dziecko do kształcenia o charakterze permanentnym. Rytm stanie się dla uczestników kongresu zabawą, zagadką, zagadnieniem dydaktycznym jak i również wspomnieniem, przyczynkiem do rozważań o tradycyjnych oraz nowowczesnych aspektach procesu uczenia się człowieka.

Przygotowane dla Państwa warsztaty prowadzić będą nauczyciele, którzy kończą obecnie roczny kurs trenerski. Stosując już w swojej pracy wybrane techniki, metody systemu Edukacja przez ruch, wzbogacą program kongresu o własne spostrzeżenia i doświadczenia. Jak zwykle kongres uświetni występ Nauczycielskiej Orkiestry Flażoletowej pod kierunkiem Wojciecha Wietrzyńskiego. W koncert włączą się także dzieci, które rozpoczęły już swą przygodę z flażoletem.

Serdecznie zapraszam na kongres
autorka systemu EPR
Dorota Dziamska

 

Miejsce kongresu:
Publiczne Gimnazjum Nr 2 im. Czesława Niemena w Strzelcach Opolskich
ul. Kozielska 34

Organizator:

  • Pracownia Pedagogiczna im.prof.Ryszarda Więckowskiego – Poznań
  • Przedszkole Publiczne Nr 8 – Strzelce Opolskie

Przebieg kongresu:

  • rejestracja uczestników – 9.00 – 9.30
  • zakończenie kongresu – 14.30 – 15.30

Opłatę kongresową 30 zł uczestnicy wpłacają na konto:
Pracownia Pedagogiczna im. prof. Ryszarda Więckowskiego
ul.Kwiatowa 11/16a,
61 – 822 Poznań

80 1910 1048 2202 0233 5087 0001

Wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia chętni do udziału w kongresie przesyłają dowód wpłaty (skan) lub elektroniczne potwierdzenie wpłaty na adres e- mail: dorota@origami.org.pl

POBIERZ PROGRAM KONGRESU
POBIERZ KARTĘ ZGŁOSZENIOWĄ

 

powrót