Letnia Szkoła Origami 2014 - 2017

« powrót

 

2017

Letnia Szkoła Origami 2017 odbyła się w Gładyszowie - wsi położonej w pobliżu Gorlic i ok.10 km od granicy ze Słowacją. Dolina Gładyszowa jest najbardziej rozległą doliną na terenie Beskidu Niskiego.
Podczas letniego wypoczynku wspaniała piętnastka z Warszawy, Lublina i Łęcznej miała okazję obejrzeć piękne okoliczne cerkwie, zwiedzić Gorlice, odwiedzić Uzdrowisko w Wysowej, popływać po Zalewie Klimkówka. Kolejny raz miło spędziliśmy czas w swoim gronie. Był czas na składanie ciekawych kusudam, zwiedzanie okolicy, rozmowy i odpoczynek. Polecam nasze wypady, po to by naładować akumulatory na kolejny rok pracy.
Relację  i zdjęcia nadesłała Ewa z Lublina
 

2015

Tegoroczna Letnia  Szkoła Origami odbyła się w Firleju koło Lubartowa.

Firlej to jezioro, które daje możliwość odpoczynku od zgiełku miasta. Tak więc odpoczywaliśmy całą wspaniałą trzynastką, składaliśmy kusudamy i inne piękne wzory. Poza tym zwiedzaliśmy okolice, czyli Lubartów, Kozłówkę oraz pływaliśmy po jeziorze na rowerach wodnych, jeździliśmy na gokartach i opalaliśmy się, gdyż pogoda dopisała, oj, było gorąco!!!!!
Wieczorami spacerowaliśmy  promenadą i podziwialiśmy piękne okolice.
Tegoroczne spotkanie w Firleju zintegrowało Lublin z Warszawą i Łęczną tak bardzo,że myślimy już o wyjeździe w przyszłym roku. Kto się pisze?
Relację i zdjęcia nadesłała Ewa Pasikowska. Lublin


Letnia Szkoła Origami 2014 Debrzyn k/Kościerzyny Letnia Szkoła Origami 2014 Debrzyn k/Kościerzyny Letnia Szkoła Origami 2015 Firlej Letnia Szkoła Origami 2015 Firlej Letnia Szkoła Origami 2015 Firlej Letnia Szkoła Origami 2015 Firlej Letnia Szkoła Origami 2017 w Gładyszowie Letnia Szkoła Origami 2017 w Gładyszowie